ZDE JSOU NAŠE SOUTĚŽNÍ VÝSLEDKY:    

                        

Městský přebor mladších žáků

 
Podzim: souteze.fotbal.cz/turnaje/homepage/f48074e4-14da-4a2a-8ddc-0d9d5945d317
Jaro: souteze.fotbal.cz/turnaje/homepage/8a0d45e6-b23c-48d9-8a14-abcb1a983f8a
 
     
  1. kolo             VOLNO   
  2.  30.08.17 SK Petřín  -  TJ Slovan PLZEŇ 1910   0:5
  3.  07.09.17 FC CHOTÍKOV   -  SK Petřín   1:4
  4.  13.09.17 SK Petřín   -   SK STARÝ PLZENEC 11:2
  5.  20.06.17 TJ Sokol BLOVICE  -  SK Petřín    4:3
  6.  27.00.17 SK Petřín  -  FC ROKYCANY   3:8
  7.  05.10.17 TJ PŘEŠTICE  -  SK Petřín 10:4 
  8.  11.10.17  SK Petřín  -  TJ Prazdroj PLZEŇ    7:0
  9.  20.10.17 TJ Baník STŘÍBRO  -  SK Petřín                      10:2
10.  25.10.17 SK Petřín  -  TJ ZRUČ   2:1
11.  30.10.17 TJ Union PLZEŇ  -  SK Petřín   1:10
       Skupina o 13. - 23. místo    
  1.  04.04.18  SK Petřín  -  TJ Union PLZEŇ 11:0
  2.  11.04.18 SK Petřín  -   FC Viktoria PLZEŇ "h."   3:0
  3.  16.04.18 TJ Prazdroj PLZEŇ  -  SK Petřín   0:10
  4.  25.04.18 SK Petřín  -  SK Starý PLZENEC 11:0
  5.  30.04.18 TJ Sokol LHOTA  -  SK Petřín   4:4 (pk 3:2)
  6.    kolo                 VOLNO   
  7.    kolo                 VOLNO    
  8.  23.05.18 TJ Sokol ČERNICE  -  SK Petřín     :
  9.  31.05.18 FC CHOTÍKOV  -  SK Petřín    :
10.  06.06.18 TJ Sokol M.TOUŠKOV  -  SK Petřín    :
11.  15.06.18 TJ KOŠUTKA "B"   -  SK Petřín    :
      


 

          Krajský přebor starších přípravek

                                 (5 + 1)

                  
 
 
       
1.  SO 02.09. 2017                    SK Petřín PLZEŇ     
  SK Petřín PLZEŇ "A"  -  FK TACHOV "B" 10:1  
  SK Petřín PLZEŇ "A"  -  TJ Start LUBY   3:3  
  SK Petřín PLZEŇ "A"  - FK HORAŽĎOVICE   3:4  
2.  SO 16.09. 2017                   SK KLATOVY 1898    
  SK Petřín PLZEŇ "A" - TJ KOŠUTKA   3:2  
  SK Petřín PLZEŇ "A"  -  TJ KLATOVY 1898    0:3  
  SK Petřín PLZEŇ "A" - FC Vikt. PLZEŇ "B" 13:5  
3.  SO 30.09. 2017                       FK TACHOV    
  SK Petřín PLZEŇ "A"  -  TJ SUŠICE 11:0  
  SK Petřín PLZEŇ "A"  -  TJ STAŇKOV   6:2  
  SK Petřín PLZEŇ "A"   -  FK TACHOV "A"   8:6  
4.   SO 14.10. 2017                  FK HORAŽĎOVICE    
  SK Petřín PLZEŇ "A"  -  TJ SUŠICE  2:6  
  SK Petřín PLZEŇ "A"  -  FK HORAŽĎOVICE  1:4  
  SK Petřín PLZEŇ "A"  -  TJ Slavoj STOD  6:3  
5.   SO 28.10. 2017           FK NEPOMUK  - prohození s r.08    
  SK Petřín PLZEŇ "B"  -  SK S. DOUBRAVKA 11:0  
  SK Petřín PLZEŇ "B"  -  FK NEPOMUK   7:1  
  SK Petřín PLZEŇ "B"  -  SK Sl. VEJPRNICE 11:1  
6.  SO 11.11. 2017      FK HORAŽĎOVICE  - prohození s r.08    
  SK Petřín PLZEŇ "B"  -  FK Koh.ROKYCANY 7:4  
  SK Petřín PLZEŇ "B"  -  TJ S. KASEJOVICE 3:1  
  SK Petřín PLZEŇ "B"  -  FK HORAŽĎOVICE 7:2  
7. SO 24.03. 2018                     SK Petřín PLZEŇ     
  SK Petřín PLZEŇ "A" - TJ KOŠUTKA   2:1  
  SK Petřín PLZEŇ "A" - SK S. DOUBRAVKA 11:2  
  SK Petřín PLZEŇ "A" - FC Vikt. PLZEŇ "A"   4:10  
8. SO 14.04. 2018                            FK TACHOV    
  SK Petřín PLZEŇ "A" -  TJ PŘEŠTICE  10:0  
  SK Petřín PLZEŇ "A" -  FC Vikt. PLZEŇ "B"  13:1  
  SK Petřín PLZEŇ "A" -  FK TACHOV "B"    9:3  
9. SO 28.04. 2018                           FK NEPOMUK    
  SK Petřín PLZEŇ "A"  -  FC Vikt. PLZEŇ "B" 16:2  
  SK Petřín PLZEŇ "A"  -  FK NEPOMUK   6:1  
  SK Petřín PLZEŇ "A"  -  TJ Baník STŘÍBRO 13:1  
10. SO 12.02. 2018                      SK Slavia VEJPRNICE    
  SK Petřín PLZEŇ "A" -  SK KLATOVY 1898    1:3  
  SK Petřín PLZEŇ "A" - TJ PŘEŠTICE    2:1  
  SK Petřín PLZEŇ "A" - SK Sl. VEJPRNICE  10:4  
11. SO 26.05. 2018       FK STAŇKOV - hrají za nás 2008    
  SK Petřín PLZEŇ "A"  -  FK PLANÁ    
  SK Petřín PLZEŇ "A"  -  TJ KOŠUTKA    
  SK Petřín PLZEŇ "A"  -  FK STAŇKOV    
12. SO 09.06. 2018         Finálový turnaj v RAKOVÉ    
       
       
       

 

  

 

                  "BERBR Cup"

% úspěšnost v (po)zápasových penaltách

                

Od září 2015  
ČERNÝ Filip 33,3
DOBRÝ Václav 37,1
FIALA Tomáš 42,9
HOLÝ Matěj 41,0
HORNÍK Tomáš 59,0        *5*
LIŠKA Matěj 51,5
MAREK Filip 44,8
MARTÍNEK Tadeáš 25,0
MAXA Michal 62,9        *1*
OTT Marek 51,9        
PAVLIS Jan 46,3
PAVLOV Štefan 52,7      
RACEK Pavel 48,0
SIDORENKO Kristián 42,9
ŠILHAVÝ Matyáš 61,9         *3*
ŠTĚPÁNEK Matěj 59,1         *4*
TOMÁŠEK Matěj 36,6
VANIŠ Samuel 30,0
VOVESNÝ Tomáš 38,5
SLANÍK Marek 66,7  (3 x)
KADLEC Jan 66,7         *2*
   
Celkem 46,58
Pondělí 14.05. 2018  

                        

 
 

 
 
 

 
  
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

   

 

  



 

 
 
 
 
 

                 

                       

  

 

            
             

MPSP 7 + 1 "A"