Případné omluvenky telefonicky nebo SMSkou co nejdříve.

                                                    

                            (+420) 605025009   

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
                                                 

Pozdní příchod na sraz - každá započatá minuta = 1,- Kč 

 
 

           Nominace svítící červeně není platná! Je pouze předběžná!

                                                                        

                

 "Ten, kdo netrénuje v týdnu, nehraje o víkendu!"

                                                                           
 
 
 
 
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

TURNAJ 4+1:   NE 18.11. 2018,  14:30 h.  CHEB

Nominace:
Dobrý, Holý, Kadlec, Marek, Maxa, Pavlis, Pavlov, Vaniš, Vovesný.

 

SRAZ:  v 13:30 h. před halou.
 "15"
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

TURNAJ 4+1:   NE 02.12. 2018,  ??:?? h.  PRAHA Chodov

Nominace:

 

SRAZ:  v ??:?? h. v šatně v hale.
 
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

TURNAJ 5+1:   NE 09.12. 2018,  08:30-13:00 h.  Odolena Voda

Nominace:

 

SRAZ:  v 7:45 h. v šatně v hale.
 
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

TURNAJ 4+1:   NE 16.12. 2018, 8:00-16:00 h.  PLZEŇ Slovany

Nominace:

 

SRAZ:  v 7:10 h. v šatně v hale.
 
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

TURNAJ ?+1:   NE 20.01. 2019,  ??:??-??:?? h.  Cham

Nominace:

 

SRAZ:  v ?:?? h. 
 
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

PU:    NE 27.01. 2019,  ??:?? h.

FK Viktoria ŽIŽKOV  -  SK Petřín

Nominace:

 

 

SRAZ: v : h. v šatně na stadionu
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

TURNAJ 5+1:   NEDĚLE  10.2. 2019,    "Odpol."   PRAHA Radotín

Nominace:

 

SRAZ:  v 7:10 h. v šatně v hale.
 
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

PU:    NE 10.03. 2019,  15:00 h.

SK Petřín   -  SK Střešovice 1911

Nominace:

 

 

SRAZ: ve 14:15 h. v šatně na stadionu
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 
 
 

                          SPOLEČNÝ POHÁR 

                                         (VYLOSOVANÉ POŘADÍ  12 / 2017)
 
    
 
        POŘADÍ počet
01.     Matěj "10" 2                        
02.     Sido 2
03.     Filda Marek 2
04.     Maxič 1
05.     Káďa 0
06.     Vašík Dobrý 3
07.     Tom Horník 3
08.     Mára Slaník 1
09.     Holajz 3
10.     Matěj "12" 3
11.     Táda 3
12.     Tom Vovesný 3
13.     Lišák 3
14.     Štefan 3
15.     Pája 3
16.     Honzík 3
17.     Vojta 0
18.     Sam 2
19.       
20.       
21.         
22.    
23.     
24.      
 
 
3  Matyáš ŠILHAVÝ   
2  Filip ČERNÝ  
2  Tomáš FIALA  
2  Marek OTT      
1  Matyáš KŮS      
1  Petr KŘÍŽ        
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

    
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                 1. kolo MPSP 7+1 sk.A     

                  STŘEDA 24.8. 16  17:15 hodin

             SK Petřín   -   TJ Sokol LHOTA

               

              

                            Sraz: V 16:30 h. v šatně
 

                 1. kolo MPSP 7+1 sk.B     

               ÚTERÝ  30.8. 16  16:00 hodin

            TJ KOŠUTKA   -   SK Petřín

               

                           

                    Sraz: V 15:30 h. v šatně na hřišti TJ Košutka
 

                 2. kolo MPSP 7+1 sk.A     

                  STŘEDA 31.8. 16  17:15 hodin

             SK Petřín   -   TJ Union PLZEŇ

               

              

                            Sraz: V 16:30 h. v šatně
 

                 2. kolo MPSP 7+1 sk.B     

                  STŘEDA 7.9. 16  17:15 hodin

        SK Petřín   -   FC Spartak CHRÁST

               

              

           Sraz: V 16:30 h. v šatně na hřišti v Chrástu
 

                 3. kolo MPSP 7+1 sk.A     

                PÁTEK  9.9. 16  16:00 hodin

        TJ Sokol M.TOUŠKOV   -   SK Petřín

               

                      

                  Sraz: V 15:30 h. v šatně na hřišti S. M.Touškov
 

                 3. kolo MPSP 7+1 sk.B     

               PONDĚLÍ  12.9. 16  17:00 hodin

            TJ KOŠUTKA   -   SK Petřín

               

                     

                    Sraz: V 16:20 h. v šatně na hřišti Senca
 

 

                 3. kolo MPSP 7+1 sk.B     

               STŘEDA 14.9. 16  17:15 hodin

             SK Petřín   -   SK SMÍCHOV

               

          

                            Sraz: V 16:30 h. v šatně
 

                 4. kolo MPSP 7+1 sk.B     

                  STŘEDA 21.9. 16  17:15 hodin

        SK Petřín   -   SK STARÝ PLZENEC

               

             

                            Sraz: V 16:30 h. v šatně

                 5. kolo MPSP 7+1 sk.A     

               STŘEDA  21.9. 16  17:00 hodin

       FK Kohouti ROKYCANY   -   SK Petřín

               

                       

                    Sraz: V 16:30 h. v šatně na hřišti FK Rokycany
 

             6. kolo MPSP 7+1 sk.A     

          NEDĚLE  25.9. 16  10:00 hodin

       TJ Sokol LETNÁ   -   SK Petřín

               

                   

            Sraz: V 9:30 h. v šatně na hřišti Sokola Letná

                 7. kolo MPSP 7+1 sk.A     

                  STŘEDA 28.9. 16  17:15 hodin

             SK Petřín A  -   SK Petřín C 

               

           

                            Sraz: V 16:30 h. v šatně
 
 

                 5. kolo MPSP 7+1 sk.B     

               STŘEDA  28.9. 16  17:00 hodin

       SKP Rapid PLZEŇ   -   SK Petřín

               

                    

                Sraz: V 16:30 h. v šatně na hřišti Rapidu
 

                 6. kolo MPSP 7+1 sk.B     

                  STŘEDA 5.10. 16  17:15 hodin

             SK Petřín   -   TJ Dioss NÝŘANY

               

              

                            Sraz: V 16:30 h. v šatně
 

 

                 8. kolo MPSP 7+1 sk.B     

               STŘEDA  5.10. 16  17:15 hodin

             TJ PŘEŠTICE   -   SK Petřín

               

                      

                Sraz: V 16:30 h. v šatně na hřišti v Přešticích
 

                 7. kolo MPSP 7+1 sk.B     

                NEDĚLE 16.10. 16  15:00 hodin

           TJ Sokol KŘIMICE   -   SK Petřín

               

                      

                Sraz: V 14:30 h. v šatně na hřišti v Křimicích