Případné omluvenky telefonicky nebo SMSkou co nejdříve.

                                                    

                            (+420) 605025009   

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
                                                 

Pozdní příchod na sraz - každá započatá minuta = 1,- Kč 

 

           Nominace svítící červeně není platná! Je pouze předběžná!

 

                

 "Ten, kdo netrénuje v týdnu, nehraje o víkendu!"

                                                                           
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -
 

8.kolo MPMŽ  Středa 23.5.2018, 16:30 h.

  TJ Sokol ČERNICE  vs.  SK Petřín

Nominace:
Marek, Pavlis, Dobrý, Holý, Pavlov, Štěpánek, Horník, Vaniš, Vovesný, 
Liška, Racek, Kadlec, Maxa.
                                    
 
SRAZ: v 15:45 h. v šatně na hřišti v Černicích

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

TURNAJ:  SO 26.5.  - NE 27.5. 2018,   LOMNICE N.POPELKOU

Nominace:
 Pavlis, Dobrý, Sidorenko, Holý, Pavlov, Štěpánek, Tomášek, Horník,                                    
 Vaniš, Marek, Vovesný, Kadlec, Maxa.
 
SRAZ: v 18:00 h. před stadionem v Lomnici n. P.
"9"
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

9.kolo MPMŽ  Čtvrtek 31.5.2018, 16:30 h.

   FC CHOTÍKOV 1932   vs.  SK Petřín

Nominace:
Marek, Sidorenko, Pavlis, Dobrý, Holý, Pavlov, Štěpánek, Vaniš, Vovesný, 
Kadlec, Maxa, Tomášek.
                                    
 
SRAZ: v 15:45 h. na hřišti v Chotíkově

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

10.kolo MPMŽ  Středa 6.6.2018, 17:15 h.

  TJ Sokol M.TOUŠKOV  vs.  SK Petřín

Nominace:
                                    
 
SRAZ: v 16:30 h. v šatně na hřišti v Touškově

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

12. kolo  KPSP 5+1:  SOBOTA 9.6. 2018,  ??:00 - ??:00 h.  

Nominace:
                     
 
SRAZ: v  ??:?? h. v šatně
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

11.kolo MPMŽ  Pátek 15.6.2018, 16:30 h.

     TJ KOŠUTKA   vs.  SK Petřín

Nominace:
                                    
 
SRAZ: v 15:45 h. na hřišti Košutky
- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

TURNAJ:  SOBOTA 23.6. 2018,  ŽLUTICE

Nominace:

 

SRAZ: v : h. v šatně

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

TURNAJ:  NEDĚLE 01.7. 2018,  NITTENAU (D)

Nominace:

 

SRAZ: v : h. v šatně

- - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - - -

 

                          SPOLEČNÝ POHÁR 

                                         (VYLOSOVANÉ POŘADÍ)
 
 
        POŘADÍ počet
01.     Pája 2                        
02.     Štefan 2
03.     Sam 1
04.     Tom Fiala 2
05.     Matyáš "1" 3
06.     Mára Ott 2
07.     Honzík 2
08.     Filda Černý 2
09.     Matěj "10" 2
10.     Sido 2
11.     Filda Marek 2
12.     Maxič 1
13.     Káďa 0
14.     Vašík Dobrý 3
15.     Tom Horník 3
16.     Mára Slaník 1
17.     Holajz 3
18.     Matěj "12" 3
19.     Táda 3
20.     Tom Vovesný 3
21.     Lišák 3
   
   
    
 
 
Matyáš KŮS    1
Petr KŘÍŽ        1
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

    
 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

                 1. kolo MPSP 7+1 sk.A     

                  STŘEDA 24.8. 16  17:15 hodin

             SK Petřín   -   TJ Sokol LHOTA

               

              

                            Sraz: V 16:30 h. v šatně
 

                 1. kolo MPSP 7+1 sk.B     

               ÚTERÝ  30.8. 16  16:00 hodin

            TJ KOŠUTKA   -   SK Petřín

               

                           

                    Sraz: V 15:30 h. v šatně na hřišti TJ Košutka
 

                 2. kolo MPSP 7+1 sk.A     

                  STŘEDA 31.8. 16  17:15 hodin

             SK Petřín   -   TJ Union PLZEŇ

               

              

                            Sraz: V 16:30 h. v šatně
 

                 2. kolo MPSP 7+1 sk.B     

                  STŘEDA 7.9. 16  17:15 hodin

        SK Petřín   -   FC Spartak CHRÁST

               

              

           Sraz: V 16:30 h. v šatně na hřišti v Chrástu
 

                 3. kolo MPSP 7+1 sk.A     

                PÁTEK  9.9. 16  16:00 hodin

        TJ Sokol M.TOUŠKOV   -   SK Petřín

               

                      

                  Sraz: V 15:30 h. v šatně na hřišti S. M.Touškov
 

                 3. kolo MPSP 7+1 sk.B     

               PONDĚLÍ  12.9. 16  17:00 hodin

            TJ KOŠUTKA   -   SK Petřín

               

                     

                    Sraz: V 16:20 h. v šatně na hřišti Senca
 

 

                 3. kolo MPSP 7+1 sk.B     

               STŘEDA 14.9. 16  17:15 hodin

             SK Petřín   -   SK SMÍCHOV

               

          

                            Sraz: V 16:30 h. v šatně
 

                 4. kolo MPSP 7+1 sk.B     

                  STŘEDA 21.9. 16  17:15 hodin

        SK Petřín   -   SK STARÝ PLZENEC

               

             

                            Sraz: V 16:30 h. v šatně

                 5. kolo MPSP 7+1 sk.A     

               STŘEDA  21.9. 16  17:00 hodin

       FK Kohouti ROKYCANY   -   SK Petřín

               

                       

                    Sraz: V 16:30 h. v šatně na hřišti FK Rokycany
 

             6. kolo MPSP 7+1 sk.A     

          NEDĚLE  25.9. 16  10:00 hodin

       TJ Sokol LETNÁ   -   SK Petřín

               

                   

            Sraz: V 9:30 h. v šatně na hřišti Sokola Letná

                 7. kolo MPSP 7+1 sk.A     

                  STŘEDA 28.9. 16  17:15 hodin

             SK Petřín A  -   SK Petřín C 

               

           

                            Sraz: V 16:30 h. v šatně
 
 

                 5. kolo MPSP 7+1 sk.B     

               STŘEDA  28.9. 16  17:00 hodin

       SKP Rapid PLZEŇ   -   SK Petřín

               

                    

                Sraz: V 16:30 h. v šatně na hřišti Rapidu
 

                 6. kolo MPSP 7+1 sk.B     

                  STŘEDA 5.10. 16  17:15 hodin

             SK Petřín   -   TJ Dioss NÝŘANY

               

              

                            Sraz: V 16:30 h. v šatně
 

 

                 8. kolo MPSP 7+1 sk.B     

               STŘEDA  5.10. 16  17:15 hodin

             TJ PŘEŠTICE   -   SK Petřín

               

                      

                Sraz: V 16:30 h. v šatně na hřišti v Přešticích
 

                 7. kolo MPSP 7+1 sk.B     

                NEDĚLE 16.10. 16  15:00 hodin

           TJ Sokol KŘIMICE   -   SK Petřín

               

                      

                Sraz: V 14:30 h. v šatně na hřišti v Křimicích