"ZLATO" Z BLOVIC!

21.05.2016 20:35

               

 

      Šilhavý -  Štěpánek, Fiala, Ott, Racek.
                      Pavlis, Horník, Liška, Hora.

 

Skupina "A"  
SK Petřín - Nepomuk             3:0 Racek, Pavlis, Hora
Pačejov - Radkovice                                    3:0  
FK Nepomuk - BLOVICE   1:2  
SK Petřín - Pačejov                                           8:2 Racek 3, Štěpánek 2, Hora 2, Šilhavý
TJ S. BLOVICE - Radkovice            2:0  
SK Petřín - BLOVICE  "A"    3:1 Hora, Racek, Liška
FK Nepomuk - Radkovice                          1:2  
Sokol Pačejov - TJ S. BLOVICE  "A"                                   2:5  
FK Nepomuk - Pačejov                                              2:0  
SK Petřín - Radkovice                    12:1 Ott 3, Racek 3, Štěpánek 2, Horník 2, Hora, Pavlis

 

Tabulka sk. A            
1. SK Petřín PLZEŇ 4 4 0 0 26:4 12
2. TJ Sokol BLOVICE "A" 4 3 0 1 10:6   9
3. FK NEPOMUK 4 1 0 3   4:7   3
4. TJ Sokol Pačejov 4 1 0 3   7:15   3
5. Sparta Radkovice 4 1 0 3   3:15   3

 

Tabulka sk. B            
1. SK Senco DOUBRAVKA 5 4 1 0 27:9 13
2. TJ Slavoj Dvorec 5 4 0 1 20:9 12
3. TJ Sokol LHOTA 5 3 1 1 17:9 10
4. TJ DOBŘANY 5 2 0 3 12:13   6
5. TJ Sokol BLOVICE "B" 5 1 0 4   6:20   3
6. FK ŽÁKAVA 5 0 0 5   3:25   0

 

ZÁPASY O UMÍSTĚNÍ  
                                 Čtvrtfinále  
SK Petřín - TJ DOBŘANY                      2:1 Liška, Racek
FK Nepomuk - DVOREC                         1:2  
TJ S.BLOVICE "A" - TJ S. LHOTA          2:1 pk  
PAČEJOV - SK Senco DOUBRAVKA     1:3  
                              Semifinále  
SK Petřín - DVOREC                             2:1 Štěpánek, Ott
TJ S.BLOVICE "A" - SK Senco D.          3:2  
                             o 3. místo  
K Senco DOUBRAVKA - DVOREC       1:0  
                              FINÁLE  
SK Petřín - TJ S. BLOVICE  "A"          3:0 Racek 2, Horník

 

KONEČNÁ TABULKA
  1. SK Petřín PLZEŇ
  2. TJ Sokol BLOVICE
  3. SK Senco DOUBRAVKA
  4. TJ Slavoj DVOREC
  5. TJ DOBŘANY
  6. TJ Sokol PAČEJOV
  7. FK NEPOMUK
  8. TJ Sokol LHOTA
  9. TJ Sokol BLOVICE "B"
 10. Sparta RADKOVICE
 11. FK ŽÁKAVA

 

NEJLEPŠÍ STŘELEC TURNAJE!

       Pája RACEK

Náš oslavenec nastoupil k turnaji jako osmiletý hráč
s číslem 11 a turnaj dokončil jako devítiletý 
NEJLEPŠÍ střelec turnaje s 11 góly!!!!