FINÁLOVÉ KOLO ZHLM ve Štěnovicích . . . 2. a 3. místo.

09.02.2018 21:36

 

   FINÁLOVÁ SKUPINA O 1. až 8. místo

                     

        

          FILIP MAREK

NEJLEPŠÍ BRANKÁŘ ZHLM 2017/18

-------------------------------------------------------------------------------

SK Petřín "Červení

Marek - Vaniš, Pavlis, Martínek, Racek, Sidorenko, Dobrý.
 
SK Petřín "Černí"
Slaník - Maxa, Horník, Tomášek, Kadlec, Ott, Holý.
 
VÝSLEDKY    
  1. TJ PŘEŠTICE   -  FC Spartak CHRÁST 2:2
  2. SK Petřín PLZEŇ   "červení"  -  TJ Sokol KOZOLUPY 1:1
  3. TJ Tatran TŘEMOŠNÁ  -  TJ DOBŘANY 0:3
  4. SK Petřín PLZEŇ  "černí"  - TJ Sokol M.TOUŠKOV 0:1
  5. TJ PŘEŠTICE  -   SK Petřín PLZEŇ   "červení" 1:4
  6. TJ Sokol KOZOLUPY  -  TJ Tatran TŘEMOŠNÁ 1:1
  7. TJ DOBŘANY  -  SK Petřín PLZEŇ  "černí"  0:2
  8. FC Spartak CHRÁST  -  TJ Sokol M.TOUŠKOV 0:2
  9. TJ Tatran TŘEMOŠNÁ  -   TJ PŘEŠTICE 0:0
10. SK Petřín PLZEŇ   "červení"  -  FC Spartak CHRÁST 4:1
11. SK Petřín PLZEŇ  "černí"  -  TJ Sokol KOZOLUPY 1:0
12. TJ Sokol M.TOUŠKOV  -  TJ DOBŘANY 2:0
13. SK Petřín PLZEŇ   "červení"  -  TJ Tatran TŘEMOŠNÁ 2:0
14. TJ PŘEŠTICE  -  SK Petřín PLZEŇ  "černí"  0:0
15. TJ Sokol KOZOLUPY  -  TJ Sokol M.TOUŠKOV 1:3
16. FC Spartak CHRÁST  -  TJ DOBŘANY 0:1
17. SK Petřín PLZEŇ  "černí"  -  SK Petřín PLZEŇ   "červení" 0:0
18. TJ Tatran TŘEMOŠNÁ  -  FC Spartak CHRÁST 1:2
19. TJ Sokol M.TOUŠKOV  -  TJ PŘEŠTICE 3:0
20. TJ DOBŘANY  -  TJ Sokol KOZOLUPY 3:1
21. TJ Tatran TŘEMOŠNÁ  -  SK Petřín PLZEŇ  "černí"  1:2
22. SK Petřín PLZEŇ   "červení"  -  TJ Sokol M.TOUŠKOV 2:1
23. TJ PŘEŠTICE  -  TJ DOBŘANY 2:4
24. FC Spartak CHRÁST  -  TJ Sokol KOZOLUPY 1:1
25. TJ Sokol M.TOUŠKOV  -  TJ Tatran TŘEMOŠNÁ 3:2
26. SK Petřín PLZEŇ  "černí"  -  FC Spartak CHRÁST 1:1
27. TJ DOBŘANY  -  SK Petřín PLZEŇ   "červení" 0:2
28. TJ Sokol KOZOLUPY  -  TJ PŘEŠTICE 1:1

 


KONEČNÁ TABULKA ZHLM "SP" 2017 - 2018

           
  1.  TJ Sokol M.TOUŠKOV 6 0 1 15:5 18
  2.  SK Petřín PLZEŇ   "červení" 5 2 0 15:4 17
  3.  SK Petřín PLZEŇ   "černí" 3 3 1  6:3 12
  4.  TJ DOBŘANY 4 0 3 12:9 12
  5.  FC Spartak CHRÁST 1 3 3  7:12   6
  6.  TJ Sokol KOZOLUPY 0 4 3  6:12   4
  7.  TJ PŘEŠTICE 0 4 3  6:14   4
  8.  TJ Tatran TŘEMOŠNÁ 0 2 5  5:13   2
             skupina o 9. až 16. místo          
  9.  FC Viktoria PLZEŇ "holky" 7 0 0 13:2 21
10.  TJ Sokol PLZEŇ - Letná 4 2 1   8:4 14
11.  TJ Slovan PLZEŇ 1910 2 3 2 13:9   9
12.  TJ KOŠUTKA 2 2 3   8:12   8
13.  SSC BOLEVEC 2 2 3   6:12   8
14.  TJ Družstevník VSTIŠ 2 1 4   8:7   7
15.  SK SMÍCHOV 2 1 4 11:12   7
16.  TJ ZRUČ 1 1 5   4:13   4

 

 

   Laxní přístup trénerů  při "derby" .... (0:0)
  (autorka fotografií bude náležitě odměněna! Příspěvky neklesnou!)
SK Petřín PLZEŇ "červení"