PROGRAM

         
 
Dlouhodobý program je předběžný,
                určitě budou změny
 

       MÍČ vel. č.4 a ŠVIHADLO!

 

www.ceskehory.cz/pocasi/plzen.html

  Meteoradar: mapy.in-pocasi.cz/
---------------------------------------------------------------
Hřiště SK Bukovec:
Nad Koupalištěm 188/9, 312 00  Plzeň 4
49.7722406N, 13.4365328E
MHD: Bus č.28, zast. "Bukovec" nebo "Chlumek"
Hřiště FK Ledce:
Ledce 344, 330 14 LEDCE, okres Plzeň-sever
49.8183069N, 13.3235917E
 
38. Týden      
PO  17.09. 16:30 - 18:00 Trénink  Bukovec
ÚT  18.09. 16:15 - 17:45 Trénink Bukovec
ST  19.09.       17:30 Pohár hejtmana Plzeňského kraje Ch.Planá
ČT  20.09. 16:15 - 17:45 Trénink Bukovec
PÁ  21.09.   VOLNO  
SO  22.09.   VOLNO  
NE  23.09. 10:00 ČLŽ:   SK - TJ Jiskra TŘEBOŇ FK Ledce
39. Týden      
PO  24.09. 16:30 - 18:00 Trénink Bukovec
ÚT  25.09.       17:30 PU:  S.Křimice - SK Křimice
ST  26.09.   VOLNO  
ČT  27.09. 16:15 - 17:45 Trénink Bukovec
PÁ  28.09.   VOLNO  
SO  29.09. 10:00 ČLŽ:   SK Dynamo ČB - SK UMT Složiště
NE  30.09   VOLNO  
40. Týden      
PO  01.10. 16:30 - 18:00 Trénink Bukovec
ÚT  02.10. 16:15 - 17:45 Trénink Bukovec
ST  03.10.   VOLNO  
ČT  04.10. 16:15 - 17:45 Trénink Bukovec
PÁ  05.10.   VOLNO  
SO  06.10. 10:00 ČLŽ:   SK - AC Sparta PRAHA FK Ledce
NE  07.10.   VOLNO  
41. Týden      
PO  08.10. 16:30 - 18:00 Trénink Bukovec
ÚT  09.10. 16:15 - 17:45 Trénink Bukovec
ST  10.10.     17:00 Pohár hejtmana Plzeňského kraje Rapid Plz.
ČT  11.10. 16:15 - 17:45 Trénink  
PÁ  12.10.   VOLNO  
SO  13.10. 10:00 ČLŽ:   SK - SKP Č. BUDĚJOVICE FK Ledce
NE  14.10.   VOLNO  
42. Týden      
PO  15.10. 16:30 - 18:00 Trénink Bukovec
ÚT  16.10. 16:15 - 17:45 Trénink Bukovec
ST  17.10.   VOLNO  
ČT  18.10. 16:15 - 17:45 Trénink Bukovec
PÁ  19.10.   VOLNO  
SO  20.10. 10:00 ČLŽ:   SK Aritma PRAHA - SK Aritma UMT
NE  21.10.   VOLNO  
43. Týden      
PO  22.10.      
ÚT  23.10.      
ST  24.10.      
ČT  25.10.      
PÁ  26.10.      
SO  27.10. 10:00 ČLŽ:   SK - FC MAS TÁBORSKO FK Ledce
NE  28.10.   VOLNO  
44. Týden      
PO  29.10. "Prázdniny"    
ÚT  30.10. "Prázdniny"    
ST  31.10.    17:30 Pohár hejtmana Plzeňského kraje Stříbro
ČT  01.11.      
PÁ  02.11.      
SO  03.11. 10:00 ČLŽ:   SK - Bohemians PRAHA FK Ledce
NE  04.11.   VOLNO  
45. Týden      
PO  05.11.      
ÚT  06.11      
ST  07.11      
ČT  08.11      
PÁ  09.11. 16:30 - 18:00 Trénink   Hala Pivovar
SO  10.11.      
NE  11.11.      
46. Týden      
PO  12.11.      
ÚT  13.11.      
ST  14.11.      
ČT  15.11.      
PÁ  16.11. 16:30 - 18:00 Trénink Hala Pivovar
SO  17.11.      
NE  18.11.      
47. Týden      
PO  19.11.      
ÚT  20.11.      
ST  21.11.      
ČT  22.11.      
PÁ  23.11. 16:30 - 18:00 Trénink Hala Pivovar
SO  24.11.      
NE  25.11.      
48. Týden      
PO  26.11.      
ÚT  27.11.      
ST  28.11.      
ČT  29.11.      
PÁ  30.11. 16:30 - 18:00 Trénink Hala Pivovar
SO  01.12.      
NE  02.12.      
49. Týden      
PO  03.12.      
ÚT  04.12      
ST  05.12      
ČT  06.12.      
PÁ  07.12. 16:30 - 18:00 Trénink Hala Pivovar
SO  08.12.      
NE  09.12.      
50. Týden      
PO  10.12.      
ÚT  11.12.      
ST  12.12.      
ČT  13.12.      
PÁ  14.12 16:30 - 18:00 Trénink Hala Pivovar
SO  15.12.      
NE  16.12.      
51. Týden      
PO  17.12.      
ÚT  18.12.      
ST  19.12.      
ČT  20.12.      
PÁ  21.12. 16:30 - 18:00 Trénink Hala Pivovar
SO  22.12.   VOLNO  
NE  23.12   VOLNO  
52. Týden      
PO  24.12.   VOLNO  
ÚT  25.12.   VOLNO  
ST  26.12.   VOLNO  
ČT  27.12.   VOLNO  
PÁ  28.12.   VOLNO  
SO  29.12   VOLNO  
NE  30.12   VOLNO  
1. Týden      
PO  31.12.   VOLNO  
ÚT  01.01.   VOLNO  
ST  02.01.   VOLNO  
ČT  03.01.      
PÁ  04.01.      
SO  05.01.      
NE  06.01.      
2. Týden      
PO  07.01. 18:00 - 19:30 Trénink Hala Pivovar
ÚT  08.01.      
ST  09.01.      
ČT  10.01.      
PÁ  11.01.      
SO  12.01.      
NE  13.01.      
3.Týden      
PO  14.01. 18:00 - 19:30 Trénink Hala Pivovar
ÚT  15.01.      
ST  16.01.      
ČT  17.01.      
PÁ  18.01.      
SO  19.01.      
NE  20.01.      

 

PRÁZDNINY 2019


     Pololetní:  1.2. 
           Jarní:   25.2. - 3.3. 
Velikonoční:  18.4.
 

                             Tréninková docházka   (%)


                           
    08  09  10  11  12  01  02  03  04  05  06 %  
Dobrý 83,3                     83,3  8
Holý 77,8                     77,8 12
Horník 100                     100  1
Kadlec 100                     100  1
Liška 94,4                     94,4  4
Marek 94,4                     94,4  4
Martínek 83,3                     83,3  8
Maxa 100                     100  1
Ott 16,7                     16,7 19
Pavlis 72,2                     72,2 14
Pavlov 94,4                     94,4  4
Racek 72,2                     72,2 14
Sidorenko 66,7                     66,7 16
Slaník 55,6                     55,6 17
Štěpánek 88,9                     88,9  7
Tomášek 83,3                     83,3  8
Tyml 16,7                     16,7 18
Vaniš 83,3                     83,3  8
Vovesný 77,8                     77,8 12