PROGRAM

Dlouhodobý program je předběžný
   MÍČ vel. 4 a ŠVIHADLO
 
Meteoradar: mapy.in-pocasi.cz/
 
 
 Brankářský trénink pro mladší a starší žáky v ÚT od 15 h. "UMT" SK
 Sraz 14:45 h.

        

 
4. Týden      
PO  21.01.   VOLNO  
ÚT  22.01. 16:00 - 17:30 Trénink "UMT" Brojova
ST  23.01. 16:30 - 17:45 Trénink "UMT"  SK
ČT  24.01. 16:00 - 17:00 Trénink (Jumping 40,- Kč) Sokolovská 74
PÁ  25.01.   VOLNO  
SO  26.01.   VOLNO  
NE  27.01. 14:15 PU:  FK Viktoria ŽIŽKOV - SK Praha Braník
5. Týden      
PO  28.01.   VOLNO  
ÚT  29.01 16:00 - 17:30 Trénink "UMT" Brojova
ST  30.01. 17:00 - 18:30 Trénink "UMT"  SK
ČT  31.01. 16:00 - 17:00 Trénink (Jumping 40,- Kč) Sokolovská 74
PÁ  01.02.  18:30 Dokopná SK Petřín KD Losiná
SO  02.02.   VOLNO  
NE  03.02.   VOLNO  
6. Týden      
PO  04.02.   VOLNO  
ÚT  05.02. 16:00 - 17:30 Trénink "UMT" Brojova
ST  06.02. 17:00 - 18:30 Trénink "UMT"  SK
ČT  07.02. 16:00 - 17:00 Trénink (Jumping 40,- Kč) Sokolovská 74
PÁ  08.02.   VOLNO  
SO  09.02. "Dopoledne" T7:   Turnaj FK Tachov Tachov
NE  10.02. "Odpoledne" T8:   Turnaj FAAZ Praha PRAHA Radotín
7. Týden      
PO  11.02.   VOLNO  
ÚT  12.02. 16:00 - 17:30 Trénink "UMT" Brojova
ST  13.02. 17:00 - 18:30 Trénink "UMT"  SK
ČT  14.02. 16:00 - 17:00 Trénink (Jumping 40,- Kč) Sokolovská 74
PÁ  15.02.   VOLNO  
SO  16.02. 10:00 - 12:00 PUSK06 - Klatovy - Košutka "UMT"  SK
NE  17.02. 18:00 PU:  SK - S.Křimice "UMT"  SK
8. Týden      
PO  18.02.   VOLNO  
ÚT  19.02. 16:00 - 17:30 Trénink "UMT" Brojova
ST  20.02. 17:00 - 18:30 Trénink "UMT"  SK
ČT  21.02. 16:00 - 17:00 Trénink (Jumping 40,- Kč) Sokolovská 74
PÁ  22.02.   VOLNO  
SO  23.02.      
NE  24.02.      
9.Týden      
PO  25.02.  18:00 - 19:30 Trénink Hala pivovar
ÚT  26.02.  "P"    
ST  27.02.  "P"    
ČT  28.02.  "P"    
PÁ  01.03.  "P"    
SO  02.03       
NE  03.03.       
10. Týden      
PO  04.03. 18:00 - 19:30 Trénink Hala pivovar
ÚT  05.03.      
ST  06.03.      
ČT  07.03.      
PÁ  08.03.      
SO  09.03.      
NE  10.03.     15:00 PU:  SK  -  SK Střešovice 1911 UMT SK Petřín
11. Týden      
PO  11.03. 18:00 - 19:30 Trénink Hala pivovar
ÚT  12.03.      
ST  13.03.      
ČT  14.03.      
PÁ  15.03.      
SO  16.03.      
NE  17.03.      
12. Týden      
PO  18.03. 18:00 - 19:30 Trénink Hala pivovar
ÚT  19.03.      
ST  20.03.      
ČT  21.03.      
PÁ  22.03.      
SO  23.03   ČLŽ:  1.FK PŘÍBRAM - SK  
NE  24.03.      
13. Týden      
PO  25.03.      
ÚT  26.03.      
ST  27.03.      
ČT  28.03.      
PÁ  29.03.      
SO  30.03.   ČLŽ:  SK - FC Viktoria PLZEŇ  
NE  31.03.      
14. Týden      
PO  01.04.      
ÚT  02.04.      
ST  03.04.      
ČT  04.04.      
PÁ  05.04.      
SO  06.04 11:30 ČLŽ:  Bohemians PRAHA - SK  
NE  07.04.      
15.Týden      
PO  08.04.      
ÚT  09.04.      
ST  10.04.      
ČT  11.04.      
PÁ  12.04.      
SO  13.04. 10:00 ČLŽ:  SK - FC PÍSEK  
NE  14.04.      
16. Týden      
PO  15.04.      
ÚT  16.04.      
ST  17.04.      
ČT  18.04.  "prázdniny"    
PÁ  19.04.      
SO  20.04.      
NE  21.04.      
17. Týden      
PO  22.04.      
ÚT  23.04.      
ST  24.04.      
ČT  25.04.      
PÁ  26.04.      
SO  27.04. 10:00 ČLŽ:  SK - FC Tempo PRAHA  
NE  28.04.      
18. Týden      
PO  29.04.      
ÚT  30.04.      
ST  01.05. "Svátek"    
ČT  02.05.      
PÁ  03.05.      
SO  04.05.      
NE  05.05. 10:00 ČLŽ:  TJ Jiskra TŘEBOŇ - SK  
19. Týden      
PO  06.05.      
ÚT  07.05.      
ST  08.05. "Svátek"    
ČT  09.05.      
PÁ  10.05.      
SO  11.05. 10:00 ČLŽ:  SK - SK Dynamo Č.B.  
NE  12.05.      
20. Týden      
PO  13.05.      
ÚT  14.05.      
ST  15.05.      
ČT  16.05.      
PÁ  17.05.      
SO  18.05.      
NE  19.05. 10:00 ČLŽ:  AC Sparta PRAHA - SK PRAHA Strahov
21. Týden      
PO  20.05.      
ÚT  21.05.      
ST  22.05.      
ČT  23.05.      
PÁ  24.05.      
SO  25.05.      
NE  26.05. 10:00 ČLŽ:  SKP Č.BUDĚJOVICE - SK Č.Budějovice
22. Týden      
PO  27.05.      
ÚT  28.05.      
ST  29.05.      
ČT  30.05.      
PÁ  31.05.      
SO  01.06. 10:00 ČLŽ:  SK - SK Aritma PRAHA  
NE  02.06.      
23. Týden      
PO  03.06.      
ÚT  04.06.      
ST  05.06.      
ČT  06.06.      
PÁ  07.06.      
SO  08.06. 10:00 ČLŽ:  FC MAS TÁBORSKO  - SK  
NE  09.06.      
24. Týden      
PO  10.06.      
ÚT  11.06.      
ST  12.06.      
ČT  13.06.      
PÁ  14.06.      
SO  15.06.      
NE  16.06.      
25. Týden      
PO  17.06.      
ÚT  18.06.      
ST  19.06.      
ČT  20.06.      
PÁ  21.06.      
SO  22.06.   Turnaj:  O pohár města Žlutice Žlutice
NE  23.06.      
26. Týden      
PO  24.06.   VOLNO  
ÚT  25.06.   VOLNO  
ST  26.06.   VOLNO  
ČT  27.06.   VOLNO  
PÁ  28.06.   VOLNO  
SO  29.06.   VOLNO  
NE  30.06.   VOLNO  

               ČERVENEC  

                 VOLNO
                        
 

                          TRÉNINKOVÁ DOCHÁZKA (%)

Jméno                           
  08 09 10 11 12 01 02 03 04 05 06 %  
Dobrý 83,3 90,9 66,7 66,7 60,0             76,4  8
Holý 77,8 72,7 75,0 88,9 60,0             76,4  8
Horník 100 90,9 75,0 100 80,0             90,9  1
Kadlec 100 90,9 50,0 88,9 100             85,5  4
Liška 94,4 36,4 66,7 100 60,0             74,5 10
Marek 94,4 100 75,0 100 40,0             87,3  3
Martínek 83,3 27,3 16,7 77,8 60,0             54,5 17
Maxa 100 72,7 58,3 100 100             85,5  4
Pavlis 72,2 81,8 98,1 88,9 100             85,5  4
Pavlov 94,4 54,5 33,3 88,9 40,0             67,3 13
Racek 72,2 18,2 83,3 66,7 60,0             61,8 16
Sidorenko 66,7 100 100 100 100             89,1  2
Slaník 55,6 45,5 58,3 55,6   0             49,1 18
Štěpánek 88,9 54,5 75,0 66,7 60,0             72,7 11
Tomášek 83,3 81,8 83,3 11,1 100             72,7 11
Tyml 16,7 100 83,3 88,9 80,0             65,4 15
Vaniš 83,3 100 77,8 100 40,0             85,5  4
Vovesný 77,8 63,6 83,3 66,7   0             67,3 13
                           
                           
                           
                           
                           

31. Týden      
PO  29.07.      
ÚT  30.07.      
ST  31.07.      
ČT  01.08.      
PÁ  02.08.      
SO  03.08.      
NE  04.08.      
32. Týden      
PO  05.08.      
ÚT  06.08.      
ST  07.08.      
ČT  08.08.      
PÁ  09.08.      
SO  10.08.      
NE  11.08.